Zobacz bajeczny ślub aktorki i piosenkarza! Jest czego zazdrościć!

Zobacz bajeczny ślub aktorki i piosenkarza! Jest czego zazdrościć!

Ach, co to był za ślub... a nawet 2 śluby! Dla wielu to najważniejszy dzień w życiu, ale to, co zorganizowali Priyanka Chopra i Nick Jonas przeszło najśmielsze oczekiwania. Zapewniamy, że równie wystawnej i pięknej imprezy nigdy nie widzieliście! Trwała aż 4 dni!

Damian Bachnacki
7.12.2018, 17:46

Piękni, młodzi i bogaci – para idealna!

© Instagram/priyankachopra

36-letnia hinduska aktorka Priyanka Chopra zdobyła światową sławę po występie w amerykańskim serialu Quantico. 26-letni Nick Jonas znany jest już od młodzieńczych lat, kiedy wraz z dwójką swoich braci stworzyli zespół Jonas Brothers, uwielbiany przez nastolatki na całym świecie. Związek Priyanki i Nicka od początku wzbudzał emocje, głównie z powodu sporej dla niektórych różnicy wieku, jak również przez „szybkie tempo” zakochanych. Bowiem po zaledwie kilku miesiącach randkowania, pod koniec lipca 2018 r., Nick oświadczył się aktorce. Priyanka nosiła pierścionek od Tiffany'ego jedynie 4 miesiące, bo w ten weekend odbył się ślub pary.

Zderzenie kultur

Priyanka Chopra jest Hinduską, bardzo związaną ze swoją ojczyzną i tamtejszymi tradycjami. Natomiast Nick Jonas to Amerykanin i praktykujący chrześcijanin, który nie raz podkreślał, że wiara jest dla niego ważna. Jak pogodzić takie zderzenie kultur? Oni znaleźli na to idealne rozwiązanie – wystarczy urządzić 2 śluby! Uroczystości były naprawdę ciekawym miksem kulturowym. Całość 4-dniowej zabawy odbywała się w Indiach i młodzi uczestniczyli w tradycyjnych hinduskich rytuałach przedślubnych, a następnie odbyły się 2 ceremonie – chrześcijańska i hinduska.

Dzień pierwszy – rytuał Mehendi

© Instagram/priyankachopra
© Instagram/priyankachopra

Para wraz z 225 zaproszonymi gośćmi przez 4 dni bawiła się w przepięknym pałacu Umaid Bhawan w miejscowości Dźodhpur. W czwartek wzięli udział w pierwszym przedślubnym rytuale – Mehendi – popularnym w Indiach. Jest to uroczystość poświęcona głównie pannie młodej. Przez wiele godzin wszystkie obecne kobiety wykonują tradycyjne tatuaże z henny na dłoniach i stopach panny młodej. Na zdjęciach widać, że Priyanka świetnie bawiła się podczas Mehendi i w imponującej, kolorowej sukni wprost promieniała.

Dzień drugi – rytuał Sangeet

© Instagram/priyankachopra

Kolejnego dnia, w piątek, wszyscy goście bawili się podczas ciekawego przedślubnego rytuału Sangeet. Jest to swego rodzaju „bitwa rodzin”, ponieważ naprzeciw sobie, na scenie, stają rodziny panny i pana młodego, aby rywalizować na śpiew i taniec. Wcześniej przygotowane występy mają zdetronizować przeciwną rodzinę, ale tak naprawdę wszystko odbywa się w atmosferze wspólnej zabawy i jest bardziej w formie żartu. Ciekawi nas, czy taka tradycja przyjęłaby się w Polsce? Widok np. przyszłych teściów, rywalizujących na lepszą piosenkę weselną byłby niezapomniany!

Ślub w tradycji chrześcijańskiej

© Instagram/priyankachopra

Po tych wszystkich zabawach przyszedł czas na ślub! Domyślamy się, że goście i młodzi byli już trochę zmęczeni po tak intensywnych dniach... Ale zupełnie nie dali po sobie tego poznać i wyglądali zjawiskowo! Sobotnia ceremonia odbyła się w tradycji chrześcijańskiej. Pannę młodą prowadziła do ołtarza jej matka (ojciec zmarł w 2013 r.), a chwila była tak wzruszająca, że pan młody nie był w stanie powstrzymać łez. Priyanka miała bukiet tuberoz, które są jej ulubionymi kwiatami. Jednak największą sensację wywołała kreacja aktorki. Obydwoje młodych ubierał projektant Ralph Lauren, ale szyta na zamówienie suknia ślubna Priyanki skradła całe show! Równie zwracający uwagę był aż 23-metrowy welon!

23-metrowy welon zrobił furorę na całym świecie!

Ślub w tradycji hinduskiej

© Instagram/priyankachopra

W niedzielę, para powtórzyła ceremonię ślubną, jednak tym razem wszystko odbyło się w tradycji hinduskiej. Bardzo ważne dla Priyanki i Nicka było uszanowanie obydwu kultur, w których się wychowali i połączenie ich w jedno wspólne święto. Na tej uroczystości dominowały charakterystyczne dla Indii kwiaty i jaskrawe kolory. Na opublikowanym na Instagramach pary zdjęciu widać, że byli oni ubrani w tradycyjne stroje. Młodzi skomentowali to zdjęcie pięknymi słowami.

Wieczność zaczyna się teraz – napisała Priyanka Chopra

To najszczęśliwszy dzień mojego życia – wyznał Nick Jonas

Przebili nawet królewskie śluby!

© Instagram/priyankachopra

Wiele osób komentujących na portalach społecznościowych ślub Priyanki i Nicka uważa, że swoją wystawnością i piękną oprawą przyćmił nawet huczne książęce śluby w Wielkiej Brytanii! Z pewnością hinduskie ceremonie mają niespotykany przepych i zdobyły już światową sławę. Chcielibyście przeżyć kiedyś taki ślub? Nic prostszego! Tutaj pisaliśmy, co trzeba zrobić, żeby być gościem na takiej imprezie... na pewno byłaby niezapomniana!

Przyznajcie szczerze, zazdrościcie im tak pięknego ślubu?