Zobacz bajkowy ślub córki miliardera.  Wśród zaproszonych gości byli Hillary Clinton, John Kerry i Beyonce.

Zobacz bajkowy ślub córki miliardera. Wśród zaproszonych gości byli Hillary Clinton, John Kerry i Beyonce.

Córka najbogatszego człowieka w Indiach, którego majątek szacuje się na 47 miliardów dolarów niedawno wyszła za mąż. Na trwające 7 dni! wesele urządzone z hollywoodzkim przepychem zaproszono między innymi byłych sekretarzy stanu USA - Hillary Clinton i Johna Kerry’ego. Uroczystość uświetnił prywatny koncert Beyonce.

Kamila Mrozek
3.01.2019, 16:31

Isha Ambani (28 l.) w dniu 12 grudnia 2018 r. poślubiła swojego partnera, którym jest Anand Piramal (34 l.) - zamożny spadkobierca przedsiębiorstw z sektora farmaceutycznego i rynku nieruchomości. Przyjęcia zorganizowane w ramach obchodów zaślubin i wesela młodej pary odbyły się w XVIII-wiecznym pałacu w Udaipur. Według wstępnych szacunków huczna zabawa na cześć Ishy kosztowała jej ojca około 377 450 000 zł.

Huczne wesele Ishy Ambani i Ananda Piramala to bez wątpienia jedna z najbardziej wystawnych uroczystości, jakie zorganizowano na świecie w ostatnim roku. Cóż... trudno sie temu dziwić, wszak na ślubnym kobiercu stanęła córka bajecznie bogatego Mukesha Ambani.

Oto Isha Ambani z rodzicami. Jej tata Mukesh jest najbogatszym w Indiach przedsiębiorcą, współwłaścicielem firmy Reliance Industries Limited. Mama Ishy - Nita jest przewodniczącą i założycielką Reliance Foundation oraz Dhirubhai Ambani International School w Bombaju. Państwo Ambani mają 3 dzieci - Ishę, Akasha, Ananta

© Facebook/Isha Ambani

Ta elegancka para na zdjęciu to właśnie Isha Ambani ze swoim mężem Anandem Piramalem. Rodziny nowożeńców znają się od wielu lat, a Isha i Anand poznali się już we wczesnym dzieciństwie. Oboje są dobrze wykształconymi ludźmi - Isha skończyła studia na Yale, zaś Anand na Harvardzie.

© Facebook/Isha Ambani

Światowe media podają, że wesele Ishy i Ananda może zapisać się w historii jako jedno z najbardziej wystawnych i najdroższych wesel świata. Podobają Wam kwiatowe dekoracje stołów przygotowanych na tę uroczystość?

© Facebook/Isha Ambani

W uroczystościach zaślubin i weselu córki państwa Ambani brało udział ok. 5100 gości. Pałacowe wnętrza, tęczowe tkaniny, egzotyczne i pikantne od przypraw dania - to tylko część atrakcji składających się na wyjątkowe, boolywoodzkie wesele pary młodych Hindusów.

© Facebook/Isha Ambani

Tak prezentowały się dwie spośród orszaku druhen panny młodej. Zapewne niejedna młoda dziewczyna marzy, żeby pięknie ubrana, wziąć udział w podobnej uroczystości przypominającej klimaty z "Baśni tysiąca i jednej nocy".

© Facebook/Isha Ambani

Tak prezentowała się Isha w sukni ślubnej według projektu Sabyasachi Mukherjee. Bogato zdobioną, złotą suknię zdobił szmaragdowy naszyjnik. Prawda, że Isha wyglądała niczym prawdziwa księżniczka?

© Facebook/Isha Ambani

To jedno z ulubionych zdjęć Ishy. Pozuje na nim ze swoją mamą, a zarazem najwierniejszą przyjaciółką - Nitą.

© Facebook/Isha Ambani

Goście byli zachwyceni rozmachem, z jakim urządzono wesele Ishy. Nas najbardziej urzeka to, że rodzina dziewczyny z takim zaangażowaniem włączyła się do obchodów tego ważnego święta. W ten sposób wesele nie zatraciło swojej intymnej, rodzinnej atmosfery, stając się jednocześnie festiwalem barw i kultury indyjskiej.

© Facebook/Isha Ambani

To jedno z tysięcy zdjęć ślubnych, które dokumentuje 7-dniowe wesele pary młodej w Bombaju. Czego można życzyć tak zamożnym małżonkom?

© Facebook/Isha Ambani

A oto jedno z 1,5 tysiąca zdjęć, które wykonał na zlecenie młodej pary wybitny fotograf Vivek Sequeira. Trzeba przyzanć, że państwo młodzi wyglądają na nim bardzo dostojnie, a jednocześnie wydają się być szczęśliwi.

© Facebook/Isha Ambani

Jak Wam się podobała oprawa wesela córki Mukesha Ambaniego? Chcielibyście być zapropszeni na podobne, 7-dniowe wesele? A może bogactwo tej młodej pary za bardzo kłuje w oczy?