Zobacz jak zmienili się uczestnicy pierwszej edycji Big Brothera!

Zobacz jak zmienili się uczestnicy pierwszej edycji Big Brothera!

Pamiętacie program Big Brother? Jeśli tak, to na pewno kojarzycie pierwszą edycje programu, która była pierwszym reality-show emitowanym w Polsce. Wówczas Klaudiusz Ševković, Piotr Lato czy Alicja Walczak zapewnili programowi ogromną oglądalność. Jesteście ciekawi jak wyglądają teraz? Zobaczcie!

Mateusz Ochocki
30.01.2019, 20:18

Parę miesięcy światło ujrzała wiadomość, która poruszyła wiele osób – będzie kolejny sezon Big Brothera. Z informacji wynika, że stacja TVN7 wyemituje na wiosnę 2019 kolejną edycje popularnego niegdyś reality-show, którego ostatni sezon gościł na ekranach 11 lat temu!

Ostatni sezon programu został wyemitowany w 2008 roku

„Big Brother” został stworzony w Holandii, gdzie jego pierwszy sezon został wyemitowany w 1999 roku. Dwa lata później program został przeniesiony na polskie realia i zadebiutował w stacji TVN.

„Big Brother” był pierwszym reality-show w polskiej telewizji. Program polegał na ukazaniu życia grupki zamkniętej w domu grupki uczestników, która wykonywała polecenia Wielkiego Brata.

Program cieszył się ogromną popularnością, a pierwszą edycję programu oglądało ponad 10 milionów osób

Dodatkowo, co dwa tygodnie w specjalnym Pokoju Zwierzeń każdy z uczestników nominował dwie osoby, który musiały opuścić program. Niemniej jednak, decydujący głos w programie należał do widzów, którzy poprzez głosowanie SMS wybierali osobę odpadającą z programu.

Dużo ludzi z niecierpliwością wyczekuje powrotu serii na ekrany telewizorów. Warto więc przypomnieć, jak wyglądają obecnie uczestnicy pierwszej serii programu, od premiery której minęło już 18 lat. Zobaczcie jak przez ten czas zmienili się bohaterowie pierwszej edycji!

Janusz Dzięcioł

Zwycięzca pierwszej edycji programu był zarazem jej najstarszym uczestnikiem. Urodził się w Bydgoszczy i z zawodu jest strażnikiem miejskim.

Janusz Dzięcioł wygrał I edycję programu

Po premierze pierwszej serii startował w wyborach parlamentarnych i dostał się do sejmu, gdzie zasiadał przez 2 lata. Aktualnie ma 68 lat i mieszka w swoim rodzinnym mieście.

Janusz Dzięcioł aktualnie mieszka w swoim rodzinnym mieście

Małgorzata Maier

Małgorzata zajęła III miejsce w programie. Po zakończeniu programu wystąpiła w programie „Jerzego Gruzy Gulczas, a jak myślisz...”. Aktualnie ma 52 lata i prowadzi blog modowy oraz sklep z ubraniami.

Małgorzata Maier opuszcza program

Tak obecnie wygląda Małgorzata

Klaudiusz Sevković

By wystąpić w programie „Big Brother”, Klaudiusz przeprowadził się z Niemiec do Polski. Z zawodu jest kucharzem. W I edycji programu zajął V miejsce. Wkupił się w łaski publiczności dzięki swojej spontaniczności i dystansowi do własnej osoby.

Tak aktualnie wygląda Klaudiusz

Piotr “Gulczas” Gulczyński

Gdy tylko pojawił się w programie, został okrzyknięty najprzystojniejszym uczestnikiem pierwszej edycji. Swoje przeżycia z programu spisał w książce zatytułowanej „Tajemnice domu w Sękocinie” oraz zagrał w filmie „Gulczas, a jak myślisz?”. Aktualnie Piotr stara się unikać show-biznesu i ceni sobie prywatność. Obecnie w życiu zajmuję się reklamą.

Piotr pracuje obecnie jako specjalista ds. reklamy

Alicja Walczak

Kapif.pl

Alicja zwana w programie “Glatatorką”, kojarzona była wówczas ze skórzanych ubrań i mocnego makijażu. Od tego czasu gwiazda “Big Brothera” porzuciła swój dawny wygląd na bardziej stonowany. Po wypadku samochodowym Alicja przeżyła duchowe odnowienie, co opisała w książce “Piękno duszy”. Aktualnie mieszka w Gdańsku i jest malarką oraz fotografką.

Alicja oddaje się m.in malarstwu

Alicja Walczak obecnie

Monika Sewioło

Dużo osób kojarzy ją głównie ze sceny pod prysznicem, której przyglądali się Klaudiusz i Gulczas. Uważana była przez wielu za najseksowniejszą uczestniczkę programu. Mimo to Monika szybko odpadła z programu, zajmując 14. miejsce. Po programie miała epizod z karierą muzyczną, wzięła udział w sesji w Playboyu oraz zagrała w dwóch filmach.

Tak aktualnie wygląda Monika

Jak oceniacie ich metamorfozę? Czekacie na nową edycję Big Brothera?