Zobacz Krysię, Zuzię i Jacka z "Lokatorów" po 20 latach! Jak bardzo się zmienili?

Zobacz Krysię, Zuzię i Jacka z "Lokatorów" po 20 latach! Jak bardzo się zmienili?

Pamiętacie komediowy serial "Lokatorzy"? Prawie 20 lat temu to był hit TVP1! Jesteście ciekawi, jak dziś wyglądają gwiazdy serialu i jak potoczyła się ich kariera?

Daria Łaptosz
22.03.2019, 23:32

Pamiętacie "Lokatorów"?

© Świat Seriali - Interia

W tym roku mija 20 lat od rozpoczęcia produkcji uwielbianych przez widzów "Lokatorów". To dobry moment, żeby zobaczyć, jak zmienili się tytułowi lokatorzy mieszkania na 1. piętrze jednego z warszawskich domów. Pierwszy odcinek serialu został wyemitowany na antenie TVP1 dokładnie 6 lutego 2000 roku. Aż do 16 października 2005 r., mogliśmy śledzić zabawne losy trójki przyjaciół, czyli Krysi, Zuzi i Jacka. Sprawdźcie, co dziś słychać u "Lokatorów"!

Krysia Drewnowska, czyli Agnieszka Michalska

© teletydzien.interia.pl

Agnieszka Michalska ma dzisiaj 47 lat. Jej najbardziej rozpoznawalną rolą nadal pozostaje postać Krysi z "Lokatorów". Po zakończeniu pracy na planie serialu w 2004 r., aktorka grała wiele epizodów, m. in. w "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz", czy "Komisarz Alex". Jednak te role nie przyniosły Agnieszce Michalskiej popularności. Jeśli chodzi o filmy, to fani docenili jej grę w "Ostatniej rodzinie" oraz "Małej maturze 1947". Czy oznacza to więc, że aktorka nie realizuje się już zawodowo? Przeciwnie, serialowa "Krysia" regularnie gra w kilku warszawskich teatrach, a jej role są doceniane.

To zdjęcie serialowej "Krysi" sprzed kilku dni!

© Kurnikowski/AKPA

Aktorka obecnie rzadko jest widziana na ekranach telewizorów, w filmach i serialach. Jeszcze rzadziej można Agnieszkę Michalską zobaczyć na ściankach! Dlatego okazja taka, jak ta sprzed kilku dni, to dla fanów gwiazdy "Lokatorów" nie lada gratka - bowiem aktorka pojawiła się na premierze filmu"Ciemno, prawie noc". Zobaczcie, jak zmieniła się w czasie tych 20 lat!

Zuzia Śnieżanka, czyli Olga Borys

© Plotek

Olga Borys to obecnie 45-letnia aktorka, znana jest głównie z serialu "Lokatorzy", w którym grała do 2004 roku. Jej ostatnia doceniana rola była w filmie "Porady na zdrady" z 2017 roku. Poza tym, po zakończeniu "Lokatorów", aktorka grała w wielu serialowych epizodach, np. w "M jak Miłość", "Na Wspólnej" lub "Magda M.". Na co dzień Olgę Borys można zobaczyć w dwóch warszawskich teatrach. Sporą popularność i sympatię widzów przyniosły aktorce również występy w telewizyjnych show. Najpierw w 2007 r., zwyciężyła"Gwiazdy tańczą na lodzie", nadawany na TVP2. Natomiast w 2016 r., wzięła ona udział w show stacji Polsat, "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Oto Olga Borys pod koniec 2018 roku!

© Plotek

Aktorka nieczęsto pokazuje się na ściankach, natomiast udało się ją uchwycić pod koniec 2018 r., kiedy chwaliła się swoją nową fryzurą. Uważacie, że Olga Borys obecnie wygląda korzystniej, niż 20 lat temu?

Jacek Przypadek, czyli Michał Lesień

© wp wiadomości

Serialowy "Jacek" zawsze wpadał w różne tarapaty, a z opresji zwykle pomagały mu wyjść współlokatorki, Krysia i Zuzia. Podobnie było w prawdziwym życiu, bowiem 44-letni dziś aktor, w marcu 2011 r., został zatrzymany po pijaku za awanturowanie się z policjantami. Sprawa zakończyła się jedynie grzywną, ale spowodowała również, że widzowie zaczęli kojarzyć Michała Lesienia bardziej z artykułów w plotkarskich portalach, niż ze świetnych ról. Po zakończeniu emisji "Lokatorów" w 2005 r., aktor wystąpił w serialu "Blondynka" oraz w filmie "Kobiety bez wstydu". Natomiast ostatnio znany widzom jest głównie ze swojej roli w serialu TVP1"Leśniczówka". Poza tym, podobnie jak jego serialowe koleżanki, Agnieszka Michalska i Olga Borys, występuje on w teatrze. Gra w Teatrze Kamienica i czasem można go zobaczyć także w Teatrze Telewizji.

"Jacek" w 2018 roku, promując serial "Leśniczówka"!

© KAMIL PIKLIKIEWICZ / East News

Aktor pozował na ściance z okazji prezentacji ramówki TVP, na wiosnę 2018 roku. Wystąpił on w serialu tej stacji "Leśniczówce".

Kto Waszym zdaniem zmienił się na przestrzeni lat najbardziej?