"Zosia" z Rodzinka.pl ma już 13 lat! Zobacz, jak wyrosła młoda aktorka

"Zosia" z Rodzinka.pl ma już 13 lat! Zobacz, jak wyrosła młoda aktorka

Emilka Dankwa (serialowa przyjaciółka Kacperka) swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła już w wieku 6 lat. To właśnie na planie lubianej Rodzinki.pl zaliczyła swój pierwszy FILMOWY POCAŁUNEK. Jak wygląda życie nastoletniej dziś gwiazdki? Tylko błękitne oczy i kręcone włosy zdradzają, że za tą tajemniczą MODELKĄ kryje się tamta mała EMI. Dorastała na oczach widzów, jej nowy LOOK to MEGA ZASKOCZENIE!

Kamila Mrozek
17.10.2018, 00:21

Emilka urodziła się 16 grudnia 2005 r w Warszawie. Jest córką redaktorki Moniki Bekier i montażysty Eryka Dankwy. Od czasu debiutu w serialu o Boskich Emilka bardzo się zmieniła. Na swoim Instagramie i Facebooku chętnie pokazuje fanom swoje aktualne, dojrzalsze fotki z filmów, spotów reklamowych i sesji zdjęciowych.

Serialowa ,,Zosia" zmieniła się nie do poznania! Nowy, dorosły look i subtelny makijaż czynią z niej piękną kobietę.

Gwiazdkowe dziecko - czyli błękitnooka Emi zadebiutowała przed kamerami w 2011 r. Dziś ma już 13 lat i sprawdza się również w innej roli...

Narodziny Emilki w okresie przedświątecznym były najpiękniejszym gwiazdkowym prezentem dla rodziny. Emilka od zawsze była żywiołowym i radosnym dzieckiem. Wielu wróżyło, że mała pójdzie w ślady rodziców i mieli rację! Kamera pokochała tą małą, rezolutną dziewczynkę.

Poznajecie tajemniczą dziewczynę ze zdjęcia? Tak serialowa ,,Zosia" wygląda obecnie. Swoją oryginalną urodę Emilka zawdzięcza tacie, który pochodzi z Ghany.

Tatą Emilki jest montażysta Eryk Dankwa.

Mama Emilki to redaktorka Monika Bekier.

Emilka z rodzicami i bratem Alexem w programie ,,Pytanie na śniadanie".

Emilka z dziadkiem i babcią w programie ,,Pytanie na śniadanie".

Emilka w roli modelki

Fani dziewczynki zapewne wiedzą, że dzięki swojej nieprzeciętnej urodzie Emilka od kilku lat z powodzeniem sprawdza się w roli modelki. Nastolatka wzięła m.in. udział w sesji zdjęciowej dla marek 5.10.15 i Endo, ci bardzie zainteresowani jej losami na pewno pamiętają, że niejednokrotnie występowała też na pokazach mody Wola Park.

Emilka na dużym ekranie

Z jakimi rolami kojarzycie Emilkę? Pewnie większość odpowie, że to serialowa przyjaciółka najmłodszego syna Natalii i Ludwika Boskich. Dankwa ma jednak na swoim koncie także inne, czasami bardziej ,,dorosłe” role w takich produkcjach, jak: ,,Zbliżenia” , ,,Być jak Kazimierz Deyna, czy serialowy ,,Belfer”. Co więcej można dodać? Emilka, jak na współczesną artystkę przystało, nie gardzi też propozycjami wystąpienia w reklamach telewizyjnych. Jej buzię można było zobaczyć w reklamach sieci komórkowych, a nawet gazetach popularnych sklepów np. Tesco, Reala, czy Carrefoura.

Emilka w filmie ,,Być jak Kazmimierz Dejna" (2012 r)

Emilka z serialowym przyjacielem Kacperkiem (czyli Mateuszem Pawłowskim)

Emilka z serialowym przyjacielem i jego rodzinką, czyli Boskimi.

Emilka ma doświadczenie w pracy przed kamerą, dlatego już kilkukrotnie występowała jako gość programu ,,Pytanie na śniadanie".

Młoda aktorka prywatnie.

Emilka od małego lubi pływanie i jazdę konną. Z jej zdjęć na Instagramie można wnioskować, że zachowuje się jak przeciętna nastolatka – spędza czas z przyjaciółmi i chętnie podróżuje, zaś swoją popularność potrafi wykorzystać w słusznej sprawie – np. wspieraniu działań WOŚP.

Emilka w towarzystwie Margaret. Prawda, że bardzo wyrosła?

Pamiętacie debiut Emilki w serialu Rodzinka.pl? Oglądaliście ją w innych filmach?

Jaki zawód powinna wybrać dla siebie w przyszłości?