Żywy Ken ma już 35 lat. Pokazał zdjęcia sprzed swojej przemiany!

Żywy Ken ma już 35 lat. Pokazał zdjęcia sprzed swojej przemiany!

Rodrigo Alves z Brazylii w wieku 17 lat rozpoczął swoją niezwykłą przemianę. Za sprawą niezliczonych operacji plastycznych spełnił swoje marzenie i upodobnił do idealnego faceta Barbie – plastikowej lalki znanej jako Ken. Choć dziś trudno w to uwierzyć, brazylijski Human Ken Doll dawniej wyglądał jak przeciętny chłopak. Spójrzcie na fotki Alvesa z dawnych lat. SZCZĘKA OPADA, gdy się je ogląda!

Kamila Mrozek
2.10.2018, 23:44

Żywy Ken przyszedł na świat 30 lipca 1983 r. w Brazylii. Przeszedł prawie 100 zabiegów chirurgicznych, za które zapłacił około 500 tysięcy funtów (około 2 431 tysięcy złotych)! Powodem pierwszej ingerencji w jego wygląd fizyczny miała być ginekomastia, czyli męski przerost sutków. Dopiero po wielu latach na Instagramie żywy Ken przyznał, że zbyt często dla idealnego wyglądu narażał swe ciało na nieludzkie męki. Czy w żywej lalce o tandetnym uśmiechu rozpoznacie tamtego wesołego Rodrigo sprzed lat?

Lista operacji plastycznych długa niczym litania

Aby przeobrazić się w swój ideał – plastikowego partnera lalki Barbie, Rodrigo Alves przeszedł mnóstwo mniej lub bardziej skomplikowanych zabiegów chirurgii plastycznej. Oto niektóre z nich:

  • przeszczep i zmiana koloru włosów
  • wypełnienie zmarszczek botoksem
  • nowe: nos, usta, zęby, implanty mięśni
  • modelowanie ud i łydek
  • lifting pośladków
  • liczne liposukcje
  • usunięcie żeber

Jeszcze rok temu Rodrigo zastanawiał się nad kolejną poważną operacją – tym razem miał zamiar podjąć się zmiany płci. Niedawno mężczyzna wyznał, że jednak przestanie poddawać swe ciało kolejnym transformacjom.

Żywy Ken to niekwestionowana gwiazda TV. Uwierzycie, że ten sztuczny blondyn był kiedyś sympatycznym chłopcem ze zdjęcia w tle?

Jeśli chcecie poznać losy jego niezwykłej przemiany, przejrzyjcie jego Instagrama. Znajdują się tam również takie filmiki, jak ten poniżej.

Każdy ma fotki z dawnych lat, których nie chce pokazywać. Ale czy Rodrigo ma się wstydzić dawnego wizerunku?

Pod jednym ze swoich dawnych fotek na Instagramie Rodrigo zamieścił szczery komentarz:

Nie pamiętam, jak wyglądałem przed operacjami plastycznymi…ale uświadomiłem sobie, jak nieszczęśliwy byłem przez mój naturalny wygląd”.

Żałuję kilku operacji – 10 razy zrobiłem sobie nos, wypełniałam ramiona, przez to sparaliżowany 4 tygodnie spędziłem w szpitalu. Obecnie koniec z operacjami. Będę robił tylko zabiegi utrzymujące efekty tych dawniejszych.

Transformacja w Kena – kit, czy hit?

Dzięki swoim niezliczonym transformacjom brazylijski Ken stał się celebrytą obserwowanym przez użytkowników Internetu i gwiazdą wywiadów w programach telewizyjnych. Oceny jego obecnego wyglądu są niejednoznaczne, o czym świadczą choćby niektóre z komentarzy pod jego fotkami na Instagramie:

Byłeś piękny wtedy i taki jesteś teraz!!!

Zrobiłeś z siebie potwora.

Trudno mi zrozumieć, jak on chciał stać się zupełnie zmienioną istotą, mam nadzieję, że chociaż duszę ma tą samą co dawniej.

Powrót do przeszłości - tak wyglądał Ken u początków swej przemiany.

A jak sam Ken wyjaśnia główną przyczynę swojej niezwykłej transformacji? Zwraca uwagę, że był to jego wybór i droga ku wolności, spełnienia marzenia o zmianie zewnętrznej powłoki, w której czuł się nieszczęśliwy.


Co sądzicie o przemianie i wyznaniach Rodrigo Alvesa? Kiedy Waszym zdaniem wyglądał najlepiej?