"Jestem dziewczyną" - Żywy Ken jest teraz... żywą BARBIE!

"Jestem dziewczyną" - Żywy Ken jest teraz... żywą BARBIE!

Pamiętacie, jak Rodrigo Alves wydał blisko 2,5 miliona złotych na swoje operacje plastyczne, które miały upodobnić go do żywego Kena - partnera lalki Barbie? Teraz poszedł o krok dalej. Przeszedł metamorfozę i z żywego Kena zmienił się w… żywą Barbie!

Kinga Kwiecień
6.01.2020, 20:24

Gdy chciał upodobnić się do męskiej wersji plastikowej lalki, miał na swoim koncie ponad 150 operacji plastycznych.

Rodrigo przeszedł wówczas operację nosa, powiększył usta, uwydatnił zabiegami kości policzkowe, zrobił sobie lifting pośladków i liczne liposukcje, by poprawić wygląd swojej sylwetki.

© East News

Dla poprawy talii usunął sobie nawet żebra! Szokiem dla wszystkich było to, że usunięte kości zabrał ze sobą do studia telewizyjnego, gdy planowano przeprowadzić z nim wywiad. A wziął je ze sobą w… słoiku.

Aby jego ciało przybrało iście "kenowy" wygląd, wszczepił sobie implanty, które miały imitować mięśnie brzucha. Tak wyglądał wcześniej:

© ok.co.uk

Nie stronił również od zabiegów na twarzy. Co za zmiana!

© thesun.co.uk

Była to bardzo duża ingerencja w organizm, jednak na tym nie koniec przygód z metamorfozami Rodrigo.

© thesun.co.uk

W wieku 36 lat ogłosił światu, że jednak stanie się żywą Barbie!

© agencja FORUM

Zmienił imię na Roddy i przechodzi szereg zmian, by w pełni stać się kobietą.

Swoją przemianę zakończy operacją zmiany płci. Obecnie stosuje zastrzyki hormonalne, które już wpłynęły na jego wygląd.

To bardzo wiele zmian jak na jeden organizm, jednak Roddy pragnie wreszcie zaakceptować siebie i dobrze czuć się we własnym ciele.

Wyznała, że ​​jej dążenie do akceptacji zaczęło się, gdy jeszcze była małym chłopcem. Lubiła wtedy ubierać się w ubrania swojej mamy.

Pochodzi z Brazylii. W szkole dzieciaki nie stronią od zastraszania rówieśników, gdy ktoś odstaje od przyjętych norm. Rodrigo spotkał się z wieloma przykrościami, bo był zbyt kobiecy.

Ciało chłopca produkowało więcej estrogenu niż u przeciętnego przedstawiciela płci męskiej. Przez to już w dzieciństwie rozwinęły mu się piersi.

Moja twarz została pewnego razu wepchnięta do pisuaru. Innym razem zrzucono mnie ze schodów. Gdy miałem 13 lat, dwóch chłopców w szkole prześladowało mnie. Byłem bardzo kobiecy i słaby. Nie mogłem się obronić. To były niesamowicie traumatyczne przeżycia.

Roddy uważa, że te wszystkie przykre sytuacje stały się motywacją do odniesienia sukcesu w życiu. W wieku 20 lat nadszedł przełomowy moment i przeprowadzka do Wielkiej Brytanii.

Po ukończeniu studiów było tylko lepiej. Rodrigo rozpoczął pracę jako steward. Później stał się osobowością telewizyjną zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w całej Europie. Droga do telewizji otworzyła się dla Rodrigo, gdy wystąpił w programie Celebrity Big Brother w 2018 roku.

W zeszłym roku podczas sesji zdjęciowej, która odbywała się w Nowym Jorku, Roddy została poproszona o ubranie się w damskie ubrania. Nie stanowiło to żadnego problemu, ponieważ bardzo to lubiła!

36-latka zaczęła nosić damską bieliznę także w domu, dzięki temu mogła poczuć się atrakcyjna:

To było przebudzenie. W końcu wszystko stało się dla mnie jasne.

Umówiła się na wizytę do swojego lekarza rodzinnego, który skierował ją do psychologa i psychiatry.

W ciągu zaledwie miesiąca zdiagnozowano u niej zaburzenie dysmorficzne związane z płcią. Otrzymała propozycję, by rozpocząć przyjmowanie odpowiednich leków w celu przemiany w kobietę:

Wspaniale jest wreszcie powiedzieć światu, że jestem dziewczyną. Byłam znana wszystkim jako Ken, ale w środku zawsze czułam się jak Barbie. W końcu czuję się jak prawdziwa ja. Efektownie, pięknie i kobieco.

Przez lata starałam się żyć jako mężczyzna. Miałam na brzuchu fałszywy sześciopak i sztuczne mięśnie w ramionach, ale wtedy tylko okłamywałam samą siebie. Jestem kobietą i zawsze miałam kobiecy mózg. Teraz moje ciało pasuje do mojego umysłu.

Starałam się zachowywać jak mężczyzna, ale w głębi duszy nigdy nie byłam szczęśliwa. Gdy widziałam piękną kobietę, czułam się zazdrosna. Chciałam być taka jak ona, jak te wszystkie piękne kobiety.

Myślę jak kobieta, zachowuję się jak kobieta, ponieważ zawsze byłam kobietą głęboko w środku.

Roddy przeszła już operację feminizacji twarzy, polegającą na zmianie kształtu czoła, liftingu oczu, warg i środkowej części twarzy.

Będzie też chciała usunąć jabłko Adama i zmodyfikować ​​podbródek. Następnie przejdzie operację, która ostatecznie zmieni ją w kobietę.

Nazywano mnie dziwakiem już wcześniej, więc martwię się, jak ludzie zareagują w tej sytuacji. Kilka lat temu nigdy bym tego nie zrobiła, ale teraz jest mi łatwiej.

Mam nadzieję, że ludzie zaakceptują mnie jako kobietę i nie będą mnie krytycznie oceniać, czy wyśmiewać.

Wcześniej ludzie patrzyli na nią, ponieważ wyglądała bardzo dziwnie jak na mężczyznę, teraz się to zmieniło…

Od początku swojej przemiany w kobietę, Roddy zauważyła ogromną różnicę w postrzeganiu jej przez zupełnie obcych ludzi:

Mężczyźni patrzą na mnie, ponieważ mnie pragną.

Co myślicie o przemianie żywego Kena w kobietę? Uważacie, że lepiej wygląda jako żywa Barbie?